Смак?!

Соборна площа. Різдвяне містечко. Запах диму і присмаженого м'яса витає в повітрі. Заходжу під акомпонемент Кайлі Міноуг. Біля дідуха — суміш звуків, мелодій попси 90-х й криків веселої компанії. Виходжу під акорди пісні «Чом ти не прийшла...». Кожному своє? Чи у мене теж є динамік від твого не гірший??? 

7 коментарів

Остап Ножак
Скільки разів проходив повз те містечко з випивкою і шашликовим димом (хочеться відразу якоїсь здорової їжі пожувати, коли це згадую), то з динаміка на стовпі постійно звучить якась попса на народний мотив. І до того ж вельми нетихо.
Маю надію, в більшості людей є навухники і своя музика, бо ОЦЕ — звичайне підганяння всіх під одну парафію. Мовляв, «вийшов у центр — веселися, як усі. А нє — пиляй звідси».
Ірина Голуб
якось виходила з факультету (якраз на Соборці), а з гучномовця така гарна-гарна пісенька про козака у сирій могилі… так одразу настрій піднявся ;))))) став ще більш новорічним )
Володимир Вакуленко-К.
+10. От чорний гумор в тебе стався:)
Власне я не люблю слухати ніщо, окрім музики у своїх навушниках.
Віталія Козменко
тобі поталанило… у мене б після такого теж настрій піднявся! :)
Лілія Шутяк
На жаль, це дуже актуальна для нашого суспільства проблема — «Музика у громадських місцях». Можна навіть дисертацію писати про вплив оцього бум-бум-бум на свідомість пересічного слухача. Хоча, зрештою, до постійного засилля попси звикаєш і перестаєш її помічати. А іноді навіть смішно дивитись, як хтось від такого ковбаситься.
Володимир Вакуленко-К.
Ну я з попсою борюся постійно — свого роду мій подразник.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте